Miasto Hrubieszów podobnie jak Miasto Starachowice skutecznie sięgnęło po Fundusze Szwajcarskie w ramach Polsko-Szwajcarskiego Program Rozwoju Miast.


- To ważna inicjatywa pokazująca, jak samorządy mogą wspólnie budować nowoczesne, odporne i przyjazne mieszkańcom miasta, przygotowane na wyzwania przyszłości. Dziękujemy za zaproszenie Burmistrz Miasta Hrubieszów Marcie Majewskiej oraz wszystkim uczestnikom za inspirujące rozmowy, wymianę doświadczeń i dobrą energię do dalszej współpracy. Starachowice życzą powodzenia w realizacji projektu! - mówi Marcin Gołębiowski, Zastępca Prezydenta Starachowic ds. społecznych.
